Požární odvětrání s.r.o.
Luční 139
267 01 Králův Dvůr – Zahořany
288 70 972
CZ 288 70 972
607 561 562
IČO:
DIČ:
tel.:

Vítejte na stránkách firmy Požární odvětrání s.r.o.

Lišta

Instalujeme systémy požárního odvětrání - RWA do bytových domů, obchodních center, výrobních hal, kancelářských budov a všude tam, kde je požadován odvod tepla a kouře – OTK, či stabilní odvětrací zařízení - SOZ. Systémy je možné napojit na EPS.

Zabýváme se renovací požárního odvětrání v panelových domech, kde často nefunkční, lankové systémy nahrazujeme elektrickými, které jsou navíc samočinné. Spuštění požárního systému zajišťují požární tlačítka a detektor kouře (kouřové čidlo). Další výhodou elektrických systémů je možnost jejich využití i pro denní větrání. Záložní zdroj je součástí řídící jednotky (centrály).

Zajišťujeme kontroly provozuschopnosti (revize) dle Vyhlášky MV č. 246/2001 Sb.

Elektropohony se často využívají k ovládání nepřístupného okna či světlíku, nebo k automatizovanému větrání, přes ovládání termostatem a detektorem větru - deště. Nabízíme také odvětrání zimních zahrad a bazénů. Je možné také dálkové ovládání otevírání oken – minivysílačem (klíčenkou).

Nabízíme produkty firmy AUMÜLLER AUMATIC GMBH (FERRALUX RWA), SIMON RWA SYSTEME GMBH, ULTRAFLEX CONTROL SYSTEMS S.R.L. (UCS), WILH. SCHLECHTENDAHL & SÖHNE GMBH & CO.K.G. (WSS) A STG-BEIKIRCH INDUSTRIEELEKTRONIK + SICHERHEITSTECHNIK GMBH & CO. KG. a el. zámky od G-U BKS a ASSA ABLOY.

Ze širokého sortimentu otevíračů Vám nabídneme nejlepší řešení. Otvírače mohou být přímočaré, řetězové, nebo ramenové, ve variantě 24 V DC, nebo 230 V AC. Ramenové otvírače se často používají k otevírání výlezů na střechu a světlíků, kdy je třeba otevřít světlík o více než 90°, aby se zabránilo případnému skapávání výplně světlíku.

S velikou pečlivostí navrhujeme technická řešení do projektové dokumentace. Spolupráci s projektanty a architekty si velice považujeme. Čím více úsilí vložíme do přípravných prací, tím snazší je pak samotná realizace zakázky.

Další variantou denního větrání jsou mechanické ovladače oken. Můžeme nabídnout kličkové, nebo pákové mechanismy. Používají se pro otvírání všech typů oken a nadsvětlíků.

Součástí našich služeb je i dodávka oken, světlíků a dveří. Dveře můžeme vybavit elektrickým zámkem, nebo elektrickým zámkem s panikovou funkcí, kdy je možné dveře užít pro únik osob. Spolu s otvíračem dveří mohou sloužit pro přívod vzduchu.

Zajišťujeme instalaci kouřových zábran a požárních uzávěrů (kouřových a požárních rolet) do budov, kde jsou požadovány. Rolety zabraňují k šíření kouře nebo požáru z jednoho požárního úseku do jiného prostoru.

NÁVRH - INSTALACE - SERVIS - REVIZE - PO CELÉ ČR A SR

SIMON RWA logo aumüller logo UCS logo ferralux logo
G-U BKS logo GEZE logo ASSA ABLOY logo

Novinky

Revize - systémy požárního odvětrání
11. 4. 2010
Kontrola provozuschopnosti pro bytová družstva, společenství vlastníků i jednotlivé vlastníky systémů požárního odvětrání je každoroční starostí. Při spolupráci s námi Vás vždy a včas k objednání kontroly provozuschopnosti vyzveme.
Kouřové zábrany a požární uzávěry
26. 2. 2010
Pošlete nám svoji poptávku a my Vás potěšíme nabídkou.
Široká nabídka požárních a kouřových rolet.
Pákové otvírače
3. 2. 2010
Sortiment rozšířen o pákové otvírače.

Stáhnout přílohu
Novější
Strana:
1
8
[9]
Starší